РОЗВАГИ

Від 1 до 101 року. Не важливо, скільки вам років. Ми надали розваги для гостей абсолютно будь-якого віку!

01

Басейн

Як тільки ви опинитеся в нашому басейні, ви почнете свою подорож до повного розслаблення і свободу пересування. Цей храм благополуччя присвячений повному розслабленню і омолодженню. Після басейну ми пропонуємо вам ряд фірмових методів лікування, які включають в себе: SPA, амбулаторне лікування, косметичні послуги та багато іншого.

02

Тенісний корт

Теніс - це спорт, яким можуть займатися люди будь-якого віку, від молодшого до аматорського, до університетського, аж до професійного рівня. Незалежно від того, чи віддаєте перевагу ви поодинокі або парні матчі, турніри або невимушені виставки, криті чи відкриті корти, по всій країні є безліч динамічних комплексів, які надають найкращі можливості для вдосконалення як гравця.

03

Волейбол

Волейбол - командне змагання, яке можна проводити на спортивному майданчику, в парку, на пляжі, в спортивному залі та інших місцях. Волейбол чудова соціально-активна гра, яка відмінно поєднує людей різного віку.

04

Спортзал

Якщо ви шукали ідеальне місце для покращення своїх форм, ласкаво просимо до нас!
Ідеальні форми, відсутність зайвих кілограмів, бадьорість і позитивні емоції - все це можливо, якщо ви відвідаєте сучасний тренажерний зал. Для гостей нашого клубу створені ідеальні умови.

05

Більярд

Одна з найстаріших ігор в світі. Одна з улюблених ігор Людовика Дев'ятого, Петра Першого і Олександра Пушкіна. Спробувати!
Покажіть свій талант. Проведіть приємний вечір з друзями. Ви знайдете стіл для російського більярду та два столи для американського різновиду гри. Виберіть стиль, який вам подобається.

06

Велосипеди

Їзда на велосипеді прекрасна.
І скільки в цьому плюсів! Відмінна фізична форма і відмінний відпочинок, з приголомшливими видами, міцним здоров'ям і духом - і це тільки підніжжя гори переваг. І на його вершині вас чекають, повірте: поліпшена пам'ять, гармонійні відносини з близькими людьми, почуття абсолютного щастя - велосипед допоможе у всьому цьому.

HEALTH RESORT 

Україна, Київ,

Вул. Квітки Цісик, 60

info@puschavodica.com

  • Puscha Facebook Icon
  • Puscha Twitter Icon
  • Puscha YouTube